مقالات

قیمت فرش سجاده ای – فرش سجاده ای ارزان

فرش سجاده ای ارزان
4.3
(6)

هیچ وقت قیمت ارزان بدون دلیل نیست ، اما چه عواملی باعث ارزان شدن فرش های سجاده ای موجود در بازار می شوند ؟ و قیمت این فرش ها در سایت فرش آریا چقدر است ؟ و آیا خرید اینترنتی فرش مساجد ارزان امکان پذیر است ؟ در این مقاله قصد داریم قیمت فرش های موجود در بازار و فرش سجاده ای ارزان قیمت را بررسی کنیم تا بتوانیم قیمت مناسب فرش مسجد را پیدا کنیم .

فرش سجاده ای ارزان

ارزانی فرش سجاده ای ناشی از کیفیت های متفاوت فرش بوده و هر چه کیفیت فرش بافته شده کمتر باشد قیمت فرش مناسب تر خواهد بود اما با توجه به این گزارش ها کدام فرش ارزان تر است ؟ فرش سجاده ای آریا یکی از مناسب ترین و با کیفیت ترین نام های آشنا در بازار فرش هست.

بررسی فرش سجاده ای ارزان قیمت

فرش سجاده ای ارزان به یکی ازمعیارهای اساسی خریداران برای خرید فرش بدل شده است به طوری که بیشتر افراد به دنبال فرش سجاده ای ارزان برای مسجدها هستند . فرش های سجاده ای که اغلب در مسجدها استفاده می شوند زیبایی خاص و عرفانی به مسجدها می بخشند .

کدام شانه از فرش مسجدی قیمت مناسب تری دارد؟

هر چه شانه فرش های سجاده ای کوچکتر باشد قیمت فرش سجاده کمتر و علاوه بر آن سجاده فرش ها درشت بافت تر می شوند . امروزه ارزان ترین فرش های سجاده ای مسجد از نظر شانه ، فرش های 320 و 440 شانه است . برخی فرش های سجاده ای ارزان کم کیفیت نیز با شانه 500 بافته می شوند و اما این فرش ها می تواند قیمت بالاتری نیز داشته باشد که به عوامل دیگری بستگی دارد و در ادامه به آن می پردازیم . البته از جمله فرش های سجاده ای ارزان فرش نمازی کاشان است .

قیمت فرش سجاده ای - فرش سجاده ای ارزان
قیمت فرش سجاده ای

کدام تراکم فرش های مسجدی ارزان تر است؟

تراکم فرش ماشینی و فرش مساجد به شانه سجاده فرش بستگی دارد و هر مقدار انباشتگی فرش کمتر باشد قیمت آن کمتر می شود . گاهی سجاده فرش های 500 شانه می توانند قیمت سجاده فرش های 440 شانه را داشته باشند ، به این صورت که تراکم فرش های سجاده ای 500 شانه کم و در حدود 800 و 700 است .

لازم به یاد آوری هست که تراکم فرش های سجاده ای 500 شانه به پایین دو برابر اعلام می شود ، یعنی وقتی گفته می شود که انباشتگی فرش سجاده ای 500 شانه 800 است یعنی فشردگی هر متر مربع برابر با 400 هست . از جمله برندهایی که فرش های سجاده ای کم قیمت ترهمانند آنچه که در بالا گفته شد تولید می کنند می توان به فرش سجاده ای آریا و فرش سجاده کاشان اشاره کرد.

فرش سجاده قیمت های گوناگونی در بازار دارد اما مجموعه فرش سجاده آریا بهترین قیمت فرش سجاده را ارئه می کند. فرش سجاده ای یزد در مجموعه فرش سجاده آریا موجود می باشد. در صورت نیاز به فرش سجاده ای یزد با ما تماس بگیرید.

جنس نخ فرش های سجاده ای ارزان قیمت

فرش های سجاده ای که به فرش محرابی نیز شناخته می شوند را می توان با الیاف مختلف بافت ، ولی کم بهاترین کیفیت الیاف فرش سجاده الیاف BCF و پلی استر است که الیاف BCF بیشتر برای فرش های سجاده ای 440 و 320 شانه و الیاف پلی استر در سجاده های 400 و 500 شانه افزونتر به کار برده می شود . برای خرید انواع فرش مسجد با مجموعه فرش سجاده آریا در تماس باشید.

نکته حائز اهمیت این است که الیاف این سجاده ها درمواجهه با اجسام داغ به سادگی می سوزند ، نرمی و لطافت ندارند ، رنگارنگ تر و پرزرق و برق ترهستند . ولی الیاف اکریلیک ایلافی با طول عمر ، ماندگاری زیاد و شفافیت فراوان دارند به همین دلیل قیمت بالایی دارند و نمی توان آن ها جزو فرش های سجاده ای ارزان قیمت به حساب آورد .

نوع نخ ها بیشترین تاثیر را در قیمت فرش دارند که نخ های مورد استفاده در فرش های سجاده ای شامل:

نخ BCF

ارزانترین نوع نخ برای فرش های سجاده ای ، نخ BCF است که در فرش هایی که به افغانستان ارسال می شود استفاده می گردد . به طور کلی فرش های بافته شده با نخ BCF از فرش های درجه سه محسوب می شوند .

نخ پلی استر

فرش های بافته شده با نخ پلی استر به عنوان فرش درجه دو شناخته می شوند که کیفیت و استقامت بیشتری در برابر نخ BCF دارند .

نخ اکریلیک بایر آلمان

اما بهترین نوع نخ مورد استفاده در فرش ، نخ اکریلیک بایر آلمان است که به دلیل رفت و آمد مکرر نمازگزاران در مساجد ، این نوع نخ بهترین گزینه هست و به طور اساسی فرش های تمام اکریلیک بهترین کیفیت را در بین سایر نخ های مورد استفاده در فرش سجاده ای دارد. فرش سجاده آریا ( مرکز تولید و فروش اینترنتی فرش سجاده) یکی از بزرگترین تولید کنندگان فرش سجاده ای کاشان در ایران می باشد .

نکته بسیار مهم در هنگام خرید فرش سجاده ای ارزان قیمت

وزن فرش های سجاده ای یا فرش نماز به یکی از مهم ترین نکات خریداران برای انتخاب فرش ارزان تبدیل شده ، قطر یکی از اساسی ترین مواردی است که وزن فرش را تعیین می کند چون اگر فرش سجاده ای قطر ویژه ای نداشته باشد به این فهوم هست که کیفیت خوبی ندارد و از یک جور پارچه برزنتی ساخته شده است .

فرش سجاده ای ارزان
فرش سجاده ای ارزان

متداول ترین رنگ های فرش سجاده ای ارزان

رنگ سبز پرفروش ترین و رایج ترین رنگ در بین سایر رنگ ها در زمینه فرش نمازخانه هست برای اینکه این رنگ با فضای مساجد و حسینیه ها هم آهنگ است .

ولی فرش های سجاده ای در رنگ های دیگری نیز تولید می شوند که شامل:

  • قرمز روناسی
  • آبی
  • سرمه ای

برای کاهش هزینه می توانید یکی از رنگ های بالا را انتخاب کنید و از فرش های با انباشتگی کمتر و یا فرش های بافته شده با پلی استر استفاده کنید .

قیمت فرش سجاده ای

از جمله ویژگی هایی که فرش سجاده آریا دارد، استفاده از طرح های الهام بخش و ساده است که در عین سادگی می توانند آرامش و صمصمیت زیادی را به فضا ببخشند. یکی از مهم ترین انواع فرش سجاده ای فرش های محرابی است. فرش های حرابی به گونه ای خاص طراحی می شوند و به صورت رول تولید می شوند . هر کدام از بخش های این فرش دارای یک محراب است و نقش یک سجاده را برای نماز گزار ایفا می کند. این نوع فرش محبوب ترین و مقرون به صرفه ترین نوع فرش سجاده ای است.

در بین تولیدات فرش سجاده آریا می توانید نمونه های بسیار با کیفیت این نوع فرش را مشاهده کنید. از آن جایی که قیمت فرش سجاده کاشان قیمتی کاملا رقابتی است می تواند لذت این خرید را برای شما مشتریان عزیز دو چندان کند.

قیمت فرش سجاده ای - فرش سجاده ای ارزان
قیمت فرش سجاده ای – فرش سجاده ای ارزان

خرید اینترنتی فرش سجاده ای ارزان قیمت

جهت خرید فرش سجاده ای ارزان حتما اول نوع طرح فرش را برگزینید ، چون فرش کم قیمت در همه طرح ها و رنگ ها قابل بافت است پس از آن می توانید با مدیر فروش شرکت فرش سجاده آریا تماس بگیرید . امروزه ارزانترین سجاده فرش ها آنها یی هستند که با الیاف BCF بافته شده اند ، وزن این فرش ها می توانند 12، 14 ، 20 و یا حتی 25 کیلو گرم هم باشند.

هر مقدار که وزن فرش و یا متر مربع آن بیشتر باشد ، قیمت فرش بیشتر است و همچنین نوع الیاف استفاده شده در وزن وقیمت آن موثر است. از جمله بهترین فرش های سجاده ای موجود در بازار ایران فرش سجاده ای آریا و فرش سجاده ای کاشان است. همچنین می توانید نحوه نصب فرش سجاده را نیز در وسایت فرش سجاده آریا مشاهده نمایید. برای خرید اینترنتی فرش سجاده ای می توانید از طرح های موجود در سایت فرش سجاده آریا دیدن فرمایید.

آیا خرید فرش سجاده ای ارزان قیمت کار درستی است؟

هیچ ارزانی بی حکمت نیست و هیچ جنس ارزانی ارزش خرید ندارد اما می توانید سجاده فرش را با قیمت مناسب از مجموعه تولیدی فرش سجاده آریا مستقیم و بدون واسطه خرید کنید.

چه مواردی در قیمت فرش سجاده تاثیرگذار است؟

الیاف و نخ بکار رفته در فرش و همچنین تعداد شانه های فرش بیشترین تاثیر را در قیمت فرش دارند. برای اطلاع از قیمت فرش سجاده ای آریا با کمترین قیمت بازار با ما در تماس باشید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 4.3 / 5. تعداد آرا: 6

تا کنون امتیازی داده نشده است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.