درباره فرش سجاده آریا

 شركت صنایع فرش سجاده آریا، تولیدكننده نگاره‌های متنوع فرش سجاده ای ویژه مساجد؛ مصلی و نمازخانه های کشور با  یک رویکرد علمی از تیرماه 1391 فعالیت تولید خود را در فضای بالغ بر یک هزار متر مربع در شهر قدس واقع در کیلومتر 19 جاده مخصوص کرج شروع نموده و با جذب، تطابق و توسعه پیشرفته‌ترین تكنولوژی‌های تولید  فرش سجاده در جهان یكی از مجتمع‌های تولید پیشرفته فرش سجاده را پایه‌گذاری نمود.

فاز دوم تولید این شرکت نیز در کاشان؛ شهرستان آران و بیدگل در سال 1393 راه‌اندازی گردید و همانند خط تولید مجتمع نساجی مستقر در تهران؛ مدرنترین خطوط تولید را مطابق با استاندارد‌های روز اروپا را در طرح توسعه خود خریداری و نصب نمود و با بهره‌گیری از ماشین آلات بافندگی واندویل بلژیک با رویکرد تولید انحصاری فرش سجاده ای قدم به عرصه تولید نهاد.

صادرات به کشورهایی همچون افغانستان، عراق، پاکستان، عمان، آفریقای جنوبی، استرالیا و آلمان از جمله افتخارات آریا بوده و همکاری با سایر کشورهای مسلمان از اهم برنامه‌های توسعه صادرات آریا تا پایان سال 95 می‌باشد.

 اهداف اصلی آریا

تدوین برنامه‌ریزی‌های متعدد برای هدفمندکردن حرکت‌های جهادی در محور توسعه اقتصادی‌، هسته اصلی فعالیت صنایع فرش آریا در راستای تولید بهینه فرش‌های سجاده و تامین اثربخش نیاز مشتریان محترم در سال 50 خواهد بود.

در این راستا می‌توان راهکارهای صنایع فرش آریا را به منظور تحقق جهش و جهاد اقتصادی به شرح ذیل تشریح نمود :

  • تولید بهینه فرش سجاده ای در سال 95 با هدف افزایش کیفیت و کاهش قیمت تمام شده
  • انجام تحولات ساختاری در عرصه تولید به منظور افزایش اثربخشی و کارایی
  • افزایش تعداد خطوط تولید و توسعه کمی محصولات در راستای تامین نیاز مشتریان محترم با حجمی فراتر و تنوع کیفی بیشتر
  • افزایش تعاملات استراتژیک با بازارهای هدف کشورهای عربی در راستای توسعه اقتصادی داخلی و تامین نیاز بین‌الملل به فرش سجاده آریا

خدمات ویژه آریا

شرکت صنایع فرش آریا تولید کننده برتر انواع متنوع فرش سجاده ای، افتخار دارد خدمات و تسهیلات ذیل را در راستای همکاری استزاتژیک با بازارهای هدف ارایه فرماید :

1. امکان بافت فرش سجاده ای با استفاده از ماشین آلات بافندگی 350 شانه ، 440 شانه ، 500 شانه با تکنولوژی بافت واندویل

2. برخورداری از 40 طرح فرش سجاده ای در 7 نوع ترکیب‌بندی رنگ متمایز (سبز، آبی، سرمه‌ای، گلبهی، گردویی، زرشکی و لاکی) در کیفیت‌ها و قیمت‌های متنوع متناسب با نیاز و بودجه مشتریان شما

3. امکان بافت فرش سجاده با عرض هر رول 2/5 متر مربع (2 رول متصل) و 3/60 (سه رول متصل) و همچنین امکان بافت فرش سجاده با عرض رول 1/20 متر و 1/25 متر بدون هرگونه افزایش قیمت

4. امکان سفارش و بافت فرش سجاده با اندازه طول مسجد و مفروش نمودن فرش سجاده به صورت یکدست و بدون تکه شدن رول فرش سجاده

 

امیدواریم با یاری خداوند متعال و عنایت شما مردم سرافراز ایران زمین بتوانیم در راستای توسعه هنر فرش‌بافی گام نهاده و رضایت خاطر شما را فراهم سازیم. از شما دعوت می‌نمائیم تا ضمن بازدید از گالری متنوع محصولات و بهره‌مندی از تسهیلات ویژه، ما را از نظرات و پیشنهادات سازنده خود بهره‌مند سازید.

مشتریان ما
InstagramLinkedinTelegram
web design by ASAGRAPHIC